O stronie PDF Drukuj Email

Witamy wszystkich serdecznie w nowym wydaniu Serwisu Akwarystycznego www.aquawiadomosci.pl. Aqua Wiadomości powstały w 2001 r. w niezmienionej formie pomagały akwarystom przez kilka lat. W 2008 ruszyło nowe wydanie strony. Tworząc ją staraliśmy się by szata graficzna, oraz opisy gatunków były przyjazne dla użytkowników serwisu.
Aqua Wiadomości to oprócz opisów gatunków , to także, a może przede wszystkim foto relacje z wystaw, targów, imprez akwarystycznych, akwarii publicznych, ogrodów zoologicznych itd.

Strona tworzą:
Michał Sikora (Aigel) - założyciel serwisu, zdjęcia, opisy
Agata Koziarska (Franca81) – grafika, zdjęcia

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są naszą własnością. Aqua Wiadomości były i będą w dalszym ciągu serwisem hobbystycznym, nie zarabiającym w żaden sposób na siebie.
Serwis jest integralna częścią AquaForum , to na tym forum planujemy wspólne wyjazdy na imprezy akwarystyczne.
Wszelkie uwagi, pytania, prosimy kierować pod adres: kontakt@aquawiadomosci.pl

Prawa autorskie:
Wszelkie kopiowanie, modyfikowanie a szczególnie umieszczanie na innych stronach internetowych materiałów zawartych w serwisie Aqua Wiadomości bez zgody twórców www.aquawiadomosci.pl jest zabronione.
Wszystkie fotografie, teksty oraz znaki firmowe umieszczone w serwisie są własnością ich autorów i zostały użyte za ich zgodą.
Wszystkie osoby chcące wykorzystać materiały zawarte w serwisie AquaWiadomosci.pl proszone są o kontakt kontakt@aquawiadomosci.pl

Jeśli podoba Ci sie serwis zagłosuj na niego w rankingach:

Akwarium.top-100.pl              Polski Akwa Ranking  

 

Opisane Gatunki

NOWOŚCI


Sondy

Jaki dział chciałbyś zobaczyć w serwisie:
 
 

Copyright © 2001-2015 by Aqua Wiadomosci
Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleŸć w Polityce cookies