Akwaryści dla Akwarysty PDF Drukuj Email
Aukcje Charytatywne
Szanowni Państwo,

"1procent.waw.pl Akwaryści dla Akwarysty" to inicjatywa ,która ma na celu pomóc Naszemu koledze Krzyśkowi, w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym - OBSERVER MAXIMUS.
Dopiero rozpoczynamy ale wierzymy w powodzenie celu, które sobie obraliśmy i zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Jaki jest cel?
Prosty...na chwilę obecną rozpoczynamy kampanię informacyjną, póki można jeszcze odpisać 1 % (wszelkie szczegóły macie Państwo na stronie Krzysztofa http://1procent.waw.pl/przekaz1.html . Zatem możecie Państwo sami odpisać 1 % jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Możecie podawać informację o akcji na swoich profilach, zmienić zdjęcie w tle, jeśli solidaryzujecie się z akcją pomocy. Namawiajcie, wpisanie w PIT-a 1 % 30 sekund, dla nas nic wielkiego, dla niego szansa na realizację marzeń.

ALE NA TYM NIE KOŃCZYMY!!!

Zrobimy aukcje charytatywne na allegro, mamy już pierwszych ofiarodawców, zarówno duże firmy zoologiczne jak i małe, fora akwarystyczne, stowarzyszenia, zwykłych akwarystów, pasjonatów zoologii ale i osoby nie związane z tym hobby. Chcemy pod wspólnym sztandarem zjednoczyć brać akwarystyczną i liczymy na pomoc ludzi dobrego serca.

CZEGO SZUKAMY NA AUKCJE?


Wszystkiego co można spieniężyć i zebrać te około 30 tysięcy złotych na wózek OBSERVER MAXIMUS http://1procent.waw.pl/cel.html , który pozwoli Krzyśkowi bywać na imprezach akwarystycznych i pomoże mu najnormalniej w życiu i rozwijaniu pasji.

Nie muszą to być fanty związane z akwarystyką. Każdy z Nas się czymś zajmuje, gdzieś pracuje, uczy się, kogoś zna.

Porozmawiajcie, zapytajcie, poszukajcie... może macie coś, co można przekazać na aukcje? Na miesiąc maj planujemy rozpoczęcie oficjalnych akcji charytatywnych.

Już w kwietniu odbędą się zbiórki pieniędzy ( 20-21.04.13 r. w ramach VII Spotkań Tanganickich i I Spotkań Miłośników Pielęgnic w Krakowie), pojawią się puszki w sklepach zoologicznych w całym kraju - zapytajcie, czy w waszym sklepie nie chcą pomóc w akcji i jeśli się zgodzą, dajcie znać!

Ludzie ofiarowują na aukcje ryby, sprzęt, rośliny, bony na zakupy od sklepów zoologicznych, karmy dla psów (Krzysiek kocha te zwierzaki), aparaty fotograficzne (to jego kolejna pasja), koszulki z autografami znanych osób, pokarmy, książki z dedykacjami, magazyny zoologiczne, komiksy, czarne płyty, rysunki, będą koncerty (jeden pewny już w Krakowie) itd...

Nie ograniczajmy się w poszukiwaniach pomysłów, bo Krzysiek się nie ogranicza w swoich pasjach: http://1procent.waw.pl/zainteresowania.html .

Warto pomóc, czegoś takiego jeszcze nie było!!! My, jego znajomi akwaryści, chcemy go widzieć na wielu imprezach, bo ma wiedzę, uśmiech, skromność i zaraża ludzi cudowną pasją. Brakuje tylko wózka, który umożliwi mu rozwinąć skrzydła.

POMÓŻCIE, zróbmy coś, czego nie zrobiono jeszcze a światku akwarystycznym. Wspólnie możemy więcej.

Jeśli możecie coś ofiarować, załatwicie puszkę w sklepie, macie pomysły, to proszę piszcie do nas. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Kwota zebrana z aukcji, zostaje automatycznie przelana na subkonto Krzysztofa w Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, w Warszawie
• nr konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001,

Mogą Państwo wpłacać także osobiście darowizny. Wszelkie szczegóły znajdują się tutaj http://1procent.waw.pl/przekaz_dar.html
 

Opisane Gatunki

NOWOŚCI


 

Copyright © 2001-2015 by Aqua Wiadomosci
Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleŸć w Polityce cookies