AQUAEL PRIMUS INTER PARES PDF Drukuj Email
ImageIII edycja Konkursu Wiedzy Akwarystycznej AQUAEL PRIMUS INTER PARES, Amazonia w zasięgu ręki! Wyjedź na egzotyczną wyprawę z AQUAEL i Heiko Bleherem!
Czy marzyłeś kiedyś o podróży do egzotycznej dżungli, w której mógłbyś przekonać się na własne oczy, jak żyją w naturze ryby pływające w Twoim akwarium? Czy chciałbyś zobaczyć dziewiczą puszczę i znaleźć się w miejscach, gdzie być może nie stanęła jeszcze stopa białego człowieka? Czy wyprawa do serca dzikiej Amazonii byłaby dla Ciebie przygodą życia? Przed wszystkimi, którzy odpowiedzą twierdząco na te pytania otwiera się teraz niepowtarzalna szansa odbycia jedynej w swym rodzaju podróży. Wystarczy wziąć udział w III edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej AQUAEL i zdobyć tytuł PRIMUS INTER PARES!

Firma AQUAEL ma przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów akwarystyki do udziału w Konkursie Wiedzy Akwarystycznej PRIMUS INTER PARES. Już od 1 czerwca akwaryści z całej Polski mogą zgłaszać swój udział w III edycji tej imprezy. Tegoroczny konkurs jest absolutnie wyjątkowy, bowiem zwycięzca tej imprezy otrzyma od AQUAEL niezwykłą nagrodę – spędzi osiem niezapomnianych dni w dziewiczej południowoamerykańskiej dżungli, towarzysząc światowej sławy ichtiologowi, podróżnikowi i odkrywcy Heiko Bleherowi w jednej z jego ekspedycji badawczych. O tym, jakie emocje czekają na zwycięzcę opowie podczas Wielkiego Finału konkursu sam Heiko Bleher, który weźmie w nim udział jako prelegent, juror i ekspert z dziedziny ichtiologii. Atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego są przewidziane również dla laureatów dalszych miejsc.

Fantastyczne nagrody to jednak nie wszystko. Tegoroczny konkurs będzie zupełnie inny od poprzednich edycji. W poprzednich latach uczestnicy Finału rozwiązywali po prostu test pisemny. Pozwalało to na rzetelne sprawdzenie ich wiedzy, ale było mniej interesujące dla gości i obserwatorów. Podczas bieżącej edycji zostaną wprowadzone rewolucyjne zmiany.

Tegoroczny Wielki Finał konkursu ma charakter imprezy otwartej – zapraszamy na niego nie tylko samych uczestników imprezy, ale również wszystkich zainteresowanych: czekać będzie na nich mnóstwo atrakcji, m. in. profesjonalny pokaz zakładania zbiornika w stylu iwagumi w wykonaniu Pawła Szewczaka połączony z wykładem nt. akwarystyki japońskiej, ekscytujące seminarium Heiko Blehera na temat zakładania zbiorników biotopowych, wręczenie przez Redakcję MA pierwszej edycji nagród im. Dariusza Firleja, światowa premiera najnowszego wyrobu AQUAEL – zestawu REEFMAX 100 i wiele, wiele innych.

Regulamin samego konkursu również uległ zmianie. Podobnie będą wyglądały wyłącznie eliminacje: 22 października 2011 r. o godz. 12.00 każdy ze zgłoszonych uczestników otrzyma drogą mailową test wyboru składający się ze 100 pytań z różnych dziedzin szeroko rozumianej akwarystyki. Na jego wypełnienie i odesłanie na wskazany adres przewidziano 60 minut. Spośród osób, które nadeślą test wyłonionych zostanie 25 najlepszych, którzy otrzymają zaproszenie na Wielki Finał. Odbędzie się on 10 grudnia 2011 r. i będzie składać się z trzech etapów. Najpierw 25 finalistów zmierzy się z krótkim testem pisemnym i wyłoniona zostanie spośród nich najlepsza dziesiątka, która stanie do walki w turnieju składającym się z 50 pytań zadawanych przez prowadzącego z różnych dziedzin akwarystyki. Będzie można wybrać sobie pytanie z dowolnej z nich punktowane od 1 do 5. Jeżeli uczestnik nie odpowie na otrzymane pytanie, będzie mógł przejąć je inny finalista, który wykaże się najszybszym refleksem, ale uwaga! w przypadku ochotnika brak odpowiedzi lub błędna odpowiedź będą skutkowały otrzymaniem punktów ujemnych! Emocji na pewno nie zabraknie. W drugim etapie z dziesięciu uczestników zostanie wyłoniona najlepsza trójka. Czeka ich ścisły finał, w którym na żywo pytania zadawać będzie piątka zaproszonych ekspertów (Heiko Bleher, Andrzej Kociołkowski, Łukasz Kur, Marta Mierzeńska i Paweł Szewczak). Ten, kto okaże się najlepszy otrzyma tytuł akwarystycznego PRIMUS INTER PARES 2011 oraz będzie mógł zacząć myśleć o tropikalnej wyprawie z Heiko.

Jeżeli akwarystyka jest Twoją pasją i masz dużą wiedzę na jej temat, zgłoś już dziś swój udział w Konkursie PRIMUS INTER PARES. Być może to Ty zostaniesz akwarystycznym PRIMUS INTER PARES 2011 i pojedziesz dzięki AQUAEL do amazońskiej dżungli w towarzystwie samego Heiko Blehera!

Image 

 

Opisane Gatunki

NOWOŚCI


 

Copyright © 2001-2015 by Aqua Wiadomosci
Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleŸć w Polityce cookies