Konkurs Wiedzy Akwarystycznej PDF Drukuj Email
Rok 2009 obfitował w wiele wystaw, sympozji oraz spotkań akwarystycznych. W tym roku obchodziliśmy 100-lecie Ruchu Akwarystycznego w Polsce oraz 25-lecie firmy AquaEl.Konkurs Wiedzy Akwarystycznej PRIMUS INTER PARES Z okazji swoich 25 urodzin AquaEl zorganizował Konkurs Wiedzy Akwarystycznej PRIMUS INTER PARES. Konkurs miał dwa etapy. W pierwszym eliminacyjnym uczestnicy rozwiązywali test w domach. W etapie finałowym który odbył się 5.12.2009 r. na SGGW w Warszawie wzięło udział 40 osób które najlepiej wypadły w etapie eliminacyjnym (zakwalifikowały się 53 osoby, lecz do Warszawy dotarło 40 osób).  Dla zwycięzców organizatorzy ufundowali atrakcyjne nagrody.

 

Czołowe miejsca:
1. Emilia Turek, Jędrzejów - 86 pkt.
2. Piotr Ubysz, Warszawa - 82 pkt.
3. Paweł Korzec, Żory - 73 pkt. (91 pkt. w teście eliminacyjnym)
4. Mateusz Polniak, Gdańsk - 73 pkt. (90 pkt. w teście eliminacyjnym)
5. Mirosław Półgęsek, Szczecin - 71 pkt.
6. Michał Babiński, Gdańsk - 69 pkt. "
6. Michał Sikora, Warszawa - 69 pkt.
8. Rafał Omieljaniuk, Białystok - 65 pkt.
9. Łukasz Brzeziński, Kraków - 63 pkt.
9. Michał Duczmal, Wrocław - 63 pkt.
9. Jacek Rozum, Warszawa - 63 pkt.
9. Karol Sobieraj, Turek - 63 pkt.

Konkurs był w formie testu i polegał na zaznaczeniu jednej prawidłowej odpowiedzi z czterech. Wszystkich pytań było sto, które dotyczyły:
 5 pytań – AquaEl, jego historia i produkty
 5 pytań – historia akwarystki w Polsce i na Świecie
40 pytań – akwarystyka morska
60 pytań – akwarystyka słodkowodna
Uczestnicy mieli 60 minut by go rozwiązać. W przerwie między konkursem a ogłoszeniem wyników pracownicy AquaEla przedstawili zgromadzonym nowe produkty firmy. Mnie najbardziej zaciekawiły „zestawy krewetkowe”. Po ogłoszeniu zwycięzców wszyscy udaliśmy się na pyszny poczęstunek.
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, organizatorom natomiast gratulujemy perfekcyjnie zorganizowanej imprezy. Bez firmy AquaEl polska akwarystyka nie była by taka sama. Za pomoc i zaangażowanie w wszelkiego rodzaju imprezach akwarystycznych w imieniu swoim i innych akwarystów dziękujemy i  życzymy kolejnych 25 lat.

Zachęcam do obejrzenia fotorelacji:


fot: Agata Koziarska (Franca81)

 

Opisane Gatunki

NOWOŚCI


 

Copyright © 2001-2015 by Aqua Wiadomosci
Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleŸć w Polityce cookies